Ćwierć wieku istnienia firmy to doskonała okazja do wspólnego świętowania. W tym roku jubileusz 25-lecia FABRYK MEBLI „FORTE” S.A. obchodzimy wspólnie z mieszkańcami miast, w których zlokalizowane są nasze fabryki.

forte plakat

forte plakat2forte plakat3forte plakat4forte plakat5

Zapraszamy wszystkich  wraz z rodzinami do udziału w ostatnim, jubileuszowym pikniku. Na imprezie czeka na Was mnóstwo atrakcji, m. in.: pokaz trików piłkarskich mistrza świata Krzysztofa Golonki, występ najpopularniejszego polskiego iluzjonisty, laureata wielu międzynarodowych festiwali sztuki iluzji – Macieja Pola, niesamowite i unikatowe pokazy akrobatyczne oraz wiele, wiele innych.
Finałowy piknik odbędzie się 9 września w Hajnówce, gdzie muzycznymi gwiazdami wieczoru będą zespoły: LemON oraz Varius Manx.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!