„POLACY W DAWNEJ PRACY”

KONKURS DLA MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO I PODLASKIEGO

Zapraszamy wszystkie osoby w wieku 50+ z województwa mazowieckiego oraz podlaskiego do fantastycznej zabawy z portalem pracy Aplikuj.pl. Do wzięcia udziału potrzebna jest tylko stara fotografia związana z dawniej wykonywanym przez Ciebie zawodem.

 

Jesteśmy pewni, że w swoim domu znajdziesz chociaż jedną fotografię z początków swojego życia zawodowego. Jeśli mamy rację, mamy nadzieję, że zobaczymy Twoje zgłoszenie, którego można dokonać poprzez internetowy formularz: https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy-zgloszenie. Termin do którego czekamy na Twoje zdjęcie to 30.11.2021 r.

 

Na osoby, które przyślą najciekawsze fotografie czekają wspaniale nagrody takie jak: telefony komórkowe i kursy komputerowe (sferakursow.pl) oraz wspaniałe wyróżnienia w postaci gadżetów i książek.

 

Więcej o konkursie można dowiedzieć się z regulaminu:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy

 

konkurs polacy w dawnej pracy