W jaki sposób możemy przyjemnie i pożytecznie wykorzystać przerwę świąteczno-noworoczną? Pomysłów jest na pewno wiele, ale dziś chcielibyśmy polecić ciekawy konkurs ortograficzny dostępny w aplikacji ZDAY.  Ideą konkursu jest zaoferowanie pożytecznej rozrywki idącej w parze ze zdobywaniem i utrwalaniem przydatnej wiedzy. To uzupełniono szczyptą zdrowej rywalizacji.

Wydarzenie odbywa się w dniach od 23 grudnia 2023 r. do 7.01.2024 r. Dla uczestników przygotowano 50 dyktand konkursowych. Za rozwiązanie każdego z nich uczestnikowi przyznana zostanie odpowiednia liczba punktów. Ocenie podlega liczba poprawnych odpowiedzi oraz czas rozwiązania dyktanda - im krótszy, tym lepiej.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Wystarczy, że pobierzemy bezpłatną aplikację ZDAY. Szczegóły na temat konkursu oraz link do pobrania aplikacji znajdują się na stronie: https://dyktanda.pl/swiateczne-rozwiazywanie-dyktand-2023

Organizatorzy zapraszają i uczniów, i dorosłych. 

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.

Z poważaniem,
Zespół Dyktanda.pl