Dzień dobry,

Jesteśmy najstarszym w Polsce (45-letnim)  gospodarstwem ogrodniczym z uprawą borówki amerykańskiej i jak co roku mamy ofertę  pracy dla pracowników sezonowych w okresie zbiorów (lipiec, sierpień). Biorąc pod uwagę obecną sytuację polskiej gospodarki, w tym na rynku pracy, stwierdziliśmy, że współpraca w tym zakresie z samorządem terytorialnym - Gminą, może przynieść korzyści obu stronom. Gmina, znająca najlepiej lokalny rynek pracy, wesprze własnych mieszkańców poszukujących zatrudnienia i zmniejszy poziom bezrobocia, a my zyskamy pracowników.

W sumie mamy miejsc dla 36 osób.

 

Gospodarstwo ogrodnicze poszukuje pracowników do zbioru borówki amerykańskiej, z możliwością zakwaterowania na koszt pracodawcy.

  • praca w oparciu o umowę o pomocy przy zbiorach
  • rodzaj pracy: zbiór owoców, sortowanie ich, pakowanie, przygotowanie do transportu, wykonywanie innych czynności mających na celu pielęgnację i poprawę jakości plonów.
  • okres zatrudnienia – 2 miesiące – od przełomu czerwca/lipca do przełomu sierpnia/września.
  • praca wykonywana przez 6 dni w tygodniu po 8-10 godzin dziennie z przerwą na obiad.
  • zakwaterowanie na terenie gospodarstwa. Warunki socjalne - nocleg w sześcioosobowych pomieszczeniach, w pełni wyposażona kuchnia (lodówki, zmywarki, pralki, zamrażarki, kuchenki), węzeł sanitarny z prysznicami.
  • wyżywienie pracowników we własnym zakresie pracownika
  • środki higieny osobistej we własnym zakresie pracownika
  • położenie gospodarstwa: województwo mazowieckie, gmina.Prażmów, wieś Błonie. Dojazd do Piaseczna/Chynowa we własnym zakresie pracownika. Stamtąd możliwy odbiór.
  • warunki finansowe (średnia kwota dziennego zarobku) – średnie zarobki wahają się pomiędzy 100 a 200 zł dziennie, w zależności od zaangażowania pracownika. Wypłata na koniec trwania umowy, w jej trakcie wypłacamy zaliczki na zakupy i inne potrzeby własne.

 

Pracodawca zapewnia wodę do picia w trakcie zbioru.

Dajemy pracę osobom sumiennym, uczciwym, niepijącym w wieku 18 - 60 lat.

 

Atutami pracy u nas jest wykonywanie jej na świeżym powietrzu w otoczeniu krzewów i lasu. Borówki zbierane są w pozycji stojącej, dzięki czemu praca ta nie jest tak męcząca jak przy zbiorze truskawek.

 

Zapraszamy!

Kontakt tylko telefoniczny!

Mateusz Jabłoński 691739950