Witam serdecznie,
 
W związku ogłoszoną w naszym kraju epidemią kieruję do urzędu prośbę o wstrzymanie montażu wszelkich eksperymentalnych nadajników 5G oraz WiGig a w szczególności nadających na częstotliwości 60 Ghz, która powoduje wchłanianie energii fal elektromagnetycznych przez cząsteczki tlenu.
 
 
 
Badania naukowe potwierdzają, iż osoby przyjmowane na izbie przyjęć w Wuhan miały dodatkowo wykryte arytmie serca, co jest często spotykane wśród osób chorujących na nadwrażliwość elektromagnetyczną. 
 
 
 
 
W związku z zaistniałą epidemią, proszę o wstrzymanie montażu tego typu urządzeń na terenie wyznaczonego powiatu bądź gminy.
 
 
 
Proszę o zamieszczenie poniższej informacji w Biuletynie Informacji Publicznej.
 
Dodatkowo zachęcam do zapoznania się z Opinią na temat Promieniowania Elektromagnetycznego:
 

 

 
Pozdrawiam serdecznie,
 
Administrator serwisu pem.edu.pl