Fundacja Tulipan Organizacja Pożytku Publicznego.

Jest jedyną organizacją w kraju, która łączy działania charytatywne z humanitarnymi.

Środki finansowe na rzecz działań statutowych, niesienia pomocy ciężko chorym dzieciom, osobom niepełnosprawnym zdobywa przez wdrażane programy na rzecz ludzi i ochrony przyrody.

Wcześniej wdrażanym programem na rzecz ludzi był program „Bądź zdrów”, w tym programie przedstawialiśmy podstawowe działania każdego z nas, aby zapobiegać chorobom i w konsekwencji chorobom nowotworowym. Wszystkie choroby pochodzą od jedzenia a obecny czas, w którym żyjemy powoduje nadmierną chemizację i nawarzenie i niemal każdy produkt jest schemizowany. Wdrożyliśmy produkcję preparatu, który jest kopaliną ziemi określanym jako jedyny środek, który został ludziom przed końcem świata.

Preparat ten skutecznie wspiera wątrobę w usuwaniu toksyn z organizmu które przyczyniają się do zakwaszenia krwi (gęstej krwi) która powoduje w każdym organizmie kolejne następstwa: bóle głowy, zmęczenia, próchnica zębów, wypadanie włosów, pogorszenie wzroku, tarczycę choroby stawów i w konsekwencji przewlekłości, stany nowotworowe rozwijającego się grzybka kaldida w krwi.

Ten stan chorobowy można uniknąć jeżeli w porę będziemy rozumieli występujące u siebie następstwa.

Od 5 lat fundacja realizuje ogólnopolski program ratowania pszczół, pszczół dzikich i owadów zapylających. Problem jest poważny, wymagający radykalnych działań ze strony ludzi pszczoły to nie tylko miód a przede wszystkim zapylanie roślin owoców warzyw.

Program ten prowadziliśmy i prowadzimy występując na targach wystawach, wygłaszając publiczne prelekcje jak wstrzymać degradację, dystrybuując domki do rozrodu.

Realizując program zauważyliśmy ogromne zainteresowanie tematem dzieci i młodzieży.

Powołaliśmy program edukacji w szkołach, gdzie dzieci na zajęciach technicznych złożą domki do rozrodu a pedagodzy przekażą im wiedzę z wydanych przez nas biuletynów, w których zawarte są niezbędne treści oraz zdjęcia pszczół miodnych i pszczół dzikich.

Z ogromnym szacunkiem zwracamy się do was przedsiębiorcy, abyście przystąpili do programu, który zamierzamy realizować lokalnie.

Środki pozyskane umożliwią przeprowadzenie i zrealizowanie programu edukacji waszych dzieci w waszych szkołach. 

 

Folder Ogólnoświatowa Akcja ratowania pszczół i owadów zapylających

Domki dla pszczół

ZAPROSZENIE do ogólnoświatowej akcji ratowania pszczół