Jarmark Żubra

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Kultura i Sztuka
Termin
2021-07-18 13:00

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na XIV edycję Jarmarku Żubra w dniu 18 lipca – wydarzenie promujące bogactwo kultury Regionu Puszczy Białowieskiej.

Podczas Jarmarku alejki parkowe wypełnią się podlaskimi smakami, zapachami, lokalnym rękodziełem i sztuką. Prezentowane będą produkty, zarówno żywnościowe (np. sery, miody, wyroby piekarnicze i wędliniarskie, zioła, nalewki itp.), jak i rękodzielnicze (np. hafty, koronki, wyroby ze słomy i wikliny, tkactwo, ceramika użytkowa, galanteria drewniana). W przestrzeni unosić się będą dźwięki folklorystycznej muzyki, wykonywanej przez zespoły ludowe z naszego regionu.

W programie imprezy:

  • sztuka ludowa,
  • pokazy dawnego rzemiosła,
  • warsztaty rękodzielnicze,
  • rzemiosło artystyczne,
  • kuchnia regionalna,
  • strefa zabaw dla dzieci
  • koncerty zespołów: Kaszubki z Chwaszczyna, Narewczanki z Narewki, Żawaranki z Mochnatego, Ruczajok z Białowieży, Omorfos z Siemiatycz, Chór Miejski Hajnówka, Zespół Pieśni Echo Puszczy, Studio Piosenki Estradowej HDK oraz Zespół Tańca Ludowego ,,Przepiórka''
 
 

Terminy

  • 2021-07-18 13:00

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Wspierane przez iCagenda