Kabaret Ani Mru Mru w Hajnówce

 Rezerwacja zakończona
 
0
Kategoria
Kultura i Sztuka
Termin
2021-11-28 18:30
Miejsce
Tamary Sołoniewicz 4
17-200 Hajnówka, Polska

Kabaret Ani Mru Mru w Hajnówce z najnowszym cyrkowym programem! Cirque de Volaille

To kabaret dla każdego widza. Nie trzeba być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami, żeby móc się dobrze bawić - ten kabaret polityką się nie zajmuje. Chłopaki z ANI MRU-MRU podejmują tematy z życia wzięte np. skecz Na porodówce, albo puszczają wodze wyobraźni i wprowadzają bohaterów baśniowych np. skecz o wampirku o słodkim imieniu pt. Tofik. Są rozchwytywani, a każdy ich skecz bawi do łez. Mają swój własny, niepowtarzalny styl.

W nowym programie kabaretu Ani Mru-Mru zaprezentowany zostanie repertuar składający się z różnorodnych skeczy. Widzowie zajrzą na budowę stadionu, usłyszą wyjątkowe wykonanie utworu folkowego jak i rockową opowieść o życiu kabareciarza oraz dowiedzą się co nieco o dietach.

Termin: 28 listopada 2021 o godz. 18:30
Miejsce: Hajnowski Dom Kultury, ul. Tamary Sołoniewicz 4, Hajnówka
Wstęp płatny: Bilety w cenie 85 zł do nabycia:

 
 

Terminy

  • 2021-11-28 18:30

Lista uczestników

 Brak uczestników 

Wspierane przez iCagenda